תנאי הסכמה ורישום

מדיניות פרטיות:

תודה לך על שהקדשת את זמנך בכדי להשלים את הרישום באתר. אנו מעריכים את השתתפותך ופרטיותך.
המידע הרפואי שלך לא ישותף עם כל קבוצה או ארגון אחרים למטרות כלשהן. מטרתנו היא לבנות מאגר מידע של אנשים עם מעורבות אפשרית במחקר עתידי ובמחקר קליני.

We do not sell, rent or provide any of your personal information to any third parties for any reason
אם את/ה עומד/ת בדרישות של מחקר מוצע, רק פירטי הקשר שלך עשויים להיות משותפים עם מנהלי המחקר הקליני.

הסכם:
בהסכמתך להתנדב במחקר, ובהשארת פרטי קשר שלך ומידע רפואי, את/ה מסכים/ה לשימוש בפירטי קשר שלך, ובהצהרת הפרטיות שלך.
כמו כן, את/ה מסכים/ה כי R4you רשאי לגשת, לשמור או לשתף את פרטי ההרשמה שלך אם נדרש לעשות זאת על פי חוק או בתום לב האמונה כי יש צורך.
על ידי מילוי שדות הרשמה לאתר, אתה מצהיר ומתחייב כי אתה מתגורר בישראל, וכי את/ה בן/ת לפחות 18 שנים, וכי יש לך את הזכות המשפטית והיכולת להיכנס להסכם התנדבותי זה.
אתה מסכים שאם את/ה נרשם/ת באתר R4you כי תספק מידע מדויק על עצמך. את/ה מסכים/ה שאם כל מידע שתספק/י אינו מדויק, R4you עשויה לאסור את הגישה שלך ל-אתר. אם אתה רושם מישהו שלא יוכל לרשום את עצמו (כולל אנשים מתחת לגיל 18 או אדם שאינו מצליח להירשם ללא עזרתך), אתה טוען שאתה האפוטרופוס החוקי שלהם, הורה או מטפל ומסכים לתנאים המפורטים בהסכם זה.

אם אתה מסכים, הפרופיל שלך יתווסף לרישום המתנדבים של אתר R4you ברגע שתגיש טופס זה.

כללי
הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד. על מנת להבין טוב יותר איזה מידע אנו אוספים ומהו השימוש שאנו עושים במידע זה, אנא קרא את מדיניות הפרטיות המפורטת להלן.
אתר R4you נותן פלטפורמה חינמית להתעדכן לגבי מחקרים הכי חדשים. אחד האפשרויות באתר R4you – זהו רישום של אנשים, אשר מוכנים ומעוניינים להשתתף במחקר – כמתנדבים.

האם יש יתרונות, עלויות או סיכונים בהצטרפות ל- אתר R4you כמתנדבים?
בתור מתנדב, ייתכן שתוכל להיות מעורב במחקר המסייע לשפר את בריאותך ואת הרווחה של החברה שלנו. כמו כן, ישנם אנשים רבים שרוצים להצטרף למחקרים אבל לא יודעים איך לעשות זאת.

אתם עשויים להפיק תועלת מהצטרפות למחקר :
1) האתר יחסוך לכם זמן בחיפוש מחקרים מתאימים;
2) אתם יכולים להיות חלק מקבוצה לאומית של מתנדבים שעשויים לעזור לשפר את בריאותם של אחרים ולהשפיע על עתיד המחקר עבור כולם.
היתרונות לחברה עשויים להיות כי מחקרים הושלמו מוקדם יותר, אשר עשוי להגדיל את הידע הכללי או לשפר את הגישה לטיפולים חדשים או שונים או נוהלי בריאות.
יתכן ולא תפיקו תועלת מהצטרפות לאתר, כמו כן אנו לא יכולים להתחייב כי יצרו עמכם קשר ע"י החוקרים.
אתר R4you עושה מאמצים רבים לשמור על המידע האישי שלך פרטי, מאובטח וסודי.

אתם יכולים לקבל הודעות דוא"ל תכופים באמצעות R4you כאשר אתם עונים על קריטריונים של המחקר, וכאשר הפרופיל האנונימי שלך נשמר במלואו.
אם אתם מרגישים שאתם מקבלים הודעות דוא"ל רבות מדי, אתם תמיד יכולים להסיר את עצמכם מן הדיוור. אין עלות להצטרף לאתר.

מידע אודות המשתמש
מדיניות פרטיות זו מדגימה כיצד מפעילת האתר –R4you (להלן: "המפעילה") משתמשת ושומרת על המידע שאתה מספק ומוסר באתר. כל מידע אישי ו/או אחר שאנו אוספים, נעשה בהתאם למדיניות פרטיות זו ובכפוף לדיני מדינת ישראל.
כיצד אנו יכולים להשתמש במידע הרפואי שלך באתר:
*אנו נשתמש במידע הרפואי שלך בכדי למצוא את התאמתך למחקר
* נשתמש במידע הרפואי שלך כדי למצוא ניסויים קליניים שאתה עשוי להתאים עבורם
*אנו עלולים להשתמש במידע רפואי שלך עם שותפים עסקיים בנסיבות מסוימות
* אנו עשויים להשתמש במידע הבריאותי שלך בפונקציות שיווקיות בנסיבות מסוימות.
אנו עשויים להשתמש במידע הבריאותי שלך במקרים של תביעות בנסיבות מסוימות.
כמו כן,אנו אוספים מידע על הנרשמים לאתר, כדי לאפשר לנו לעבד את ההרשמה שלך, ובמיוחד כדי לעבד פרטים של כל הניסויים הרפואיים שיש לך עניין בו. מידע זה משמש אותנו בכדי לתקשר איתך ולספק את השירות טוב יותר באופן כללי.
שימוש במידע המזהה משתמש באופן אישי עשויים להשתמש בפרטיך כדי:
•לנהל השתתפותך באתר זה
; • שליחת מידע העלול לעניין אותך
; • למלא את הבקשות שלך עבור שירותים או חומרים
; • ליצור איתך קשר
; • לערוך מחקר או סקרים
; • להגיב על צווי זימון, צווי בית משפט או הליך משפטי;

שיתוף המידע שלך:

הפרטים האישיים שלך עלולים להיחשף למשתמשים מורשים אחרים של אתר זה.
אתר R4you עשוי להשתמש עם ספקי שירות צד שלישי וספקים כדי להקל על האתר ואת השירותים אשר האתר מספק, והם עשויים לקבל גישה PII. משתמשים מורשים הם עובדי האתר או צדדים שלישיים אשר קיבלו גישה ויש להם צורך לדעת את המידע שנאסף . אתר R4you עשוי לחשוף מידע אישי למוסדות קשורים אחרים ו / או אם אתר R4you נדרש לעשות זאת על פי חוק.

במידה והנך מעוניין להפסיק את השתתפותך במחקרים, עליך להודיע לאתר דרך הלשונית צור קשר.

כמו כן, אנו עשויים להשתמש במידע וסטטיסטיקות המצטברות לצורך מעקב פנימי אחר השימוש באתר, כדי לסייע לנו לפתח את האתר ואת השירותים שלנו, ואנו עשויים לספק מידע מצטבר כזה לצדדים שלישיים. נתונים סטטיסטיים אלה לא יכללו מידע שניתן להשתמש בו לזיהוי כל אדם.

מעת לעת אנו עשויים לספק את המידע שלך לסוכנויות שירות הלקוחות שלנו למטרות מחקר וניתוח, כדי שנוכל לפקח ולשפר את השירות. אנו עשויים ליצור איתך קשר באמצעות דואר אלקטרוני כדי לבקש ממך משוב ותגובות. אנו עשויים גם לספק לך מידע על תכונות מיוחדות של אתר האינטרנט שלנו או כל שירות או מוצרים אחרים שאנו חושבים העשוי לעניין אותך.

כל העובדים של החברה- מתודרכים על החשיבות של נתונים אישיים, אבטחה וחשאיות של מידע שהושג.

אנו נוקטים ונשתדל להמשיך לנקוט בעתיד בכל הצעדים הסבירים כדי להגן על המידע שלנו ועל כל הנתונים האישיים. יחד עם זאת, החברה אינה יכולה לערוב לביטחון של כל מידע או מידע אישי שנחשף לה או שנאסף על ידה.

יש לך את הזכויות הבאות לגבי מידע בריאותי שאנו שומרים עלייך:

• הזכות לבדוק ולהעתיק
; • זכות לתקן;
• זכות לבקש הגבלות;
• זכות לבקש תקשורת חסויה;

שינויים בהודעה זו:
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך שינויים בהודעה זו בכל עת.

אתר R4you-שומר לעצמו את הזכות לדחות או לשנות כל משתמש שתבחר מכל סיבה שהיא לפי שיקול דעתה הבלעדי.
האתר אינו אחראי למחקר בו בחרתם להשתתף –לא באופן ישיר, ולא באופן עקיף, היות והאתר נותן רק פלטפורמה פרסומית.
כמו כן, האתר אינו אחראי לכל נזק שעלול להיגרם לך בעקבות השתתפותך במחקר,ולא למצב הבריאותי שלך.
כיצד ליצור איתנו קשר
אנו מברכים את דעותיך בנוגע לאתר שלנו ולמדיניות הפרטיות שלנו. אם ברצונכם ליצור איתנו קשר עם כל שאלה או תגובה אנא שלחו מייל לכתובת r4you2016@gmail.com

סוג הפרטים והמידע
גלישה, ביקור ושימוש באתר יכול להיעשות בעילום שם. עם זאת, פעולות שונות עשויות לדרוש ממך לספק פרטים שונים, כגון: שם מלא, מספרי טלפון, כתובות דואר ודואר אלקטרוני, מספר תעודת זהות ומספר כרטיס אשראי.
אנו עשויים לאסוף גם את המידע הבא: מידע אודות השימוש שלך באתר, מידע אודות עסקאות הנעשות באמצעות האתר, מידע אודות שירותים קודמים אשר סיפקת למשתמשים שונים באתר ו/או כל מידע אחר שאתה מוסר ו/או מעלה ו/או מפרסם באתר.

מידע מקוון בלבד
מדיניות פרטיות זו חלה על מידע הנאסף במסגרת השימוש שלך באתר בלבד.
המידע הנזכר לעיל עשוי בין השאר לשמש ל:
1. לאפשר התקשרות טובה יותר בין משתמשי האתר;
2. לאפשר למשתמשים לראות פרופילים ו/או לקרוא ביקורות אודות משתמשים אחרים באתר;
3. לאפשר ולשפר את הגישה שלך ואת השימוש בשירותי האתר;
4. להתאים לך אישית את האתר ושירותיו;
5. לשפר את שירות הלקוחות;
6. לנהל טוב יותר את האתר;
7. לספק לך את השירותים ו/או המוצרים שאתה רוכש;
8. לשליחת דו"חות, תקשורת שיווקית, מיילים תקופתיים חשבוניות בדבר שירותים ו/או את המוצרים;
9. לעבד את העסקאות שנעשו באמצעות האתר;
10. לפרסם באתר מידע אודותיך;
11. לשליחת פרסומות מותאמות אישית.
אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך למשתמשים אחרים אשר מעוניינים בשירותיך או שאתה מעוניין בשירותם או לכל צד שלישי אחר לצורך אספקת השירות אותו מספק האתר ללקוח בלבד. עם זאת, משתמש או סוכן או קבלן משנה יחויבו להשתמש במידע בהתאם לתנאים של מדיניות פרטיות זו.
בנוסף, אם וכאשר אנו סבורים כי שחרור מידע אישי הוא ראוי ו/או נחוץ בכדי לציית לחוק, אנו עשויים לחשוף מידע אישי כדי לקיים את פסיקת בית משפט ו/או צו בית משפט, כדי להגן על זכויותינו ועל זכויותיהם של צדדים אחרים ו/או על רכושם ועל מנת לאכוף את המדיניות באתר.
אנו עשויים לעשות שימוש בחומרים אשר הועלו על ידך לאתרי רשתות חברתיות, באם תאפשר לאתר גישה אל האתרים הללו, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, אולם מידע זה לא יועבר לצדדים שלישיים.
כתובת הדואר האלקטרוני שסופקה על ידך לחברה לצורך עיבוד תקשורת ו/או הזמנות ו/או עסקאות מכל סוג שהוא, תשמש למטרה הבלעדית של שליחת מידע למשתמשים ועדכונים רלוונטיים לשימוש שלך באתר, לקבלת חומר פרסומי מהאתר כמו גם לתקשורת עמך ו/או להזמנות שלך.
אם וכאשר אתה מעדיף להפסיק לקבל חומרי שיווק ו/או הודעות דוא"ל עתידיות, אנא עקוב אחר ההוראות לביטול הרישום המפורטות בחלק התחתון של כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים לך.
אתר R4you אוסף באופן אוטומטי מידע על חיבור האינטרנט שלך, כולל אך לא מוגבל ל:
• כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) והשם של תחום האינטרנט שבו השתמשת כדי לגשת לאינטרנט;
• כתובת ה- IP של האתר שממנו קישרת ישירות לאתר;
• התאריך והשעה שבהם ניגשת לאתר;
• הדפים שבהם ביקרת;
• דפדפן האינטרנט ומערכת ההפעלה שבהם השתמשת כדי לגשת לאתר .
מידע זה ("מידע לא אישי") אינו מזהה אותך אישית. אתר R4you משתמש במידע שאינו אישי כדי לפקח על האפקטיביות של אתר זה ולשקול שיפורים פוטנציאליים לאתר זה.

לינקים חיצוניים בתוך האתר R4you:
אתר R4you עשוי לספק קישורים באתר זה לאתרים אחרים בעניין. השימוש שלך באתרים מקושרים אלה כפוף להצהרות הפרטיות של ספקי האתרים. אתר R4you מעודד אותך להיות מודע כאשר אתה עוזב את האתר ולקרוא את הצהרות הפרטיות של כל אתר שאתה מבקר.

אבטחה
אנו ננקוט באמצעי זהירות טכניים וארגוניים סבירים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך ואולם לאור אופייה של רשת האינטרנט, איננו יכולים להתחייב לכך שגורם כלשהו לא יתגבר על אמצעים סבירים אלו.
אנו נוקטים באמצעים שונים כדי להבטיח את המידע האישי שהמשתמשים באתר נדרשים לספק לצורך ביצוע הזמנה או לצורך גישה, כניסה, שליחה של מידע ותקשורת, או בכדי לשנות את המידע האישי שניתן על ידי המשתמש.
מידע רגיש שלך יהיה מאוחסן בשרתים מאובטחים ומוצפנים.
פרטים אישיים של המשתמש לא יועברו אל מחוץ לאתר ללא הסכמתך, אלא בתנאים שהוזכרו לעיל.
במקרה שבו תבצע תשלום עבור שירותים שיחויבו בתשלום דרך האתר, יתכן ויישמרו פרטי אשראי על מנת לוודא התשלום וכן על מנת להקל על התשלום במועדים מאוחרים. מידע רגיש שכזה יהיה מאוחסן בשרתים מאובטחים ומוצפנים.
האתר R4you פועל קשה כדי להגן על הביטחון של המידע שאתה מספק לאתר. בעוד האתר שואף להגן על המידע שלך באמצעים המגנים על מערכות שלנו, ביטחון כזה לא יכול להיות מובטח. כתוצאה מכך, האתר אינו מבטיח או מצדיק את אבטחת המידע שאתה משדר, ואתה עושה זאת על אחריותך בלבד.

עוגיות (cookies)
עוגייה היא מחרוזת אותיות ומספרים המשמשת לאימות, למעקב ולאגירת מידע על אודות גולש באתר, כגון שמירת העדפות המשתמש.
אנו משתמשים בעוגיות כדי לפקח ולנתח נתונים על התנועה באתר, לזכור ולנתח פריטים או שירותים שרכש המשתמש וכדי לשמור את העדפות המשתמש לשימוש עתידי באתר.
אנחנו עשויים ליצור קשר ולהתקשר חוזית עם ספקי שירותים כדי לסייע לנו להשתמש באתר ובתנועה בו בצורה יעילה יותר.
ספקים אלה לא מורשים לעשות כל שימוש במידע האישי שנאסף על ידינו למטרות אחרות, מלבד שיפור האתר והשימוש בו.
חיבור דרך אתרים חיצוניים (כגון Facebook, Google וכד')
יתכנו דרכים שונות להתחבר וליצור "User" ו/או להעלות ו/או ליצור קישור לפרטים אישיים באתר. במקרים מסוימים ניתן לבצע חיבור לאתר וזיהוי פרטי המשתמש דרך אתרים חיצוניים, כגון חיבור לחשבון Facebook או Google. החברה תעשה כל שביכולתה לשמור, גם במקרים אלו, על פרטיותך. יובהר, כי אין באפשרות האתר לפקח או לנטר על מידע שמועבר מאתרים חיצוניים ועל כן החברה לא תהיה אחראית להפרות פרטיות הנגרמות עקב הזדהות או העברת נתונים מאתרים חיצוניים אלו.
בטרם השימוש באתר זו דרך אתר חיצוני אנו ממליצים לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר החיצוני.
שימוש במדיה ופרטים מזהים דרך אתרים חיצוניים (כגון Facebook, Google וכד')
תיתכן אפשרות לאפשר לאתר זה גישה לפרטים אישיים ומדיה (תמונות, סרטים וכד') הנמצא באתרים חיצוניים (אתרי מדיה חברתית, וכד') על מנת לאפשר למשתמשים אחרים גישה לתכנים הללו. המפעילה תעשה כל שביכולתה לשמור, גם במקרים אלו, על פרטיותך. יובהר, כי אין באפשרות האתר לפקח או לנטר על מידע שמועבר מאתרים חיצוניים ועל כן החברה לא תהיה אחראית להפרות פרטיות הנגרמות עקב הזדהות או העברת נתונים מאתרים חיצוניים אלו.
מובן לך שבמתן ההרשאה לחיבור האתר עם האתרים החיצוניים הנך מאפשר לאתר גישה מלאה ובלתי אמצעית למדיה אשר העלית לאתרים הללו.
בטרם השימוש באתר זו דרך אתר חיצוני אנו ממליצים לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר החיצוני.
פרסומות
יתכן והאתר יכלול תכנים מסחריים כגון פרסומות וחומר שיווקי המועלים על ידי ספקי שירות שונים, מפרסמים או משתמשים, המבקשים להציע סחורות או שירותים למכירה.
אנו לא אחראים על כל חומר מעין זה ולא לכל תוצאה של הסתמכות המשתמש על חומר כזה. אנחנו לא ממליצים ו/או מעודדים אתכם לרכוש את המוצרים או השירותים המוצעים בחומר זה. אחריות על כל חומר מעין זה מוטלת על הגורם שפרסם אותו. עבור פיתוח, פרסום, שיווק העסק, אנו רשאים ועשויים להשתמש בכל מידע שאינו אישי.
תנאי שימוש
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש באתר, המפרטים ומרחיבים את תנאי השימוש, הוויתורים וההגבלות השונות. בעצם השימוש באתר אתה נחשב כמי שקרא והסכים לתנאי השימוש באתר.
ניתן לעיין בתנאי השימוש של האתר בלשונית "תקנון" באתר.
הסכמה מדעת
בעצם השימוש באתר אתה מסכים ומאשר את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש.
עדכון מדיניות
אנו יכולים לשנות ו/או לערוך ו/או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת. אתה מוזמן לבדוק את העמוד מדי פעם כדי לוודא שאתה מכיר את כל השינויים.
יצירת קשר
בכל שאלה או בקשה הקשורה לסוגיות פרטיות ומדיניות פרטיות זו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר באמצעות לשונית "צור קשר".

תנאי שימוש באתר
שלום וברוכים הבאים לאתר www.R4you.co.il/. מפעילת האתר –R4you (להלן: "המפעילה") מאשרת גישה אל אתר האינטרנט המצוי בשליטתה והידוע בשמו "Research for you" וגם לשירותים הכפופים לאתר זה והזמינים משם המתחם (domain) ותתי שמות המתחם (sub-domains) של האתר www.R4you.co.il, לרבות עמוד הפייסבוק הנמצא בתת-שם המתחם https://www.facebook.com/___________ (להלן: "האתר") – הכל בכפיפות לתנאי השימוש המפורטים להלן. מומלץ לקרוא תנאי שימוש אלה ביסודיות טרם השימוש באתר (האמור נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד).
מעצם פעילותכם באתר או באיזה מהשירותים הנוספים המוצעים בו, אתם מצהירים כי: (א) הינך בן 18 שנה לפחות; (ב) אתה כשיר משפטית לבצע שימוש באתר על שירותיו השונים, לרבות ביצוע תשלומים באמצעי תשלום הרשומים על שמך בלבד; (ג) יש לך תעודת זהות ישראלית תקפה; (ד) יש לך כתובת בישראל.‎
R4you מעמידים את האתר אך ורק לרשותם של ישויות ואנשים אשר הגיעו לגיל הבגרות החוקי ואשר הינם כשירים להתקשר בהסכמים משפטיים כובלים על פי הדין החל. אם אינך עומד בדרישה זו, אינך מורשה להשתמש באתר האינטרנט.
אתה מאשר שקראת את התנאים לשימוש באתר המפורטים להלן, ושאתה מסכים להשתמש באתר בכפיפות לתנאים המפורטים להלן. אתה מסכים לקרוא את כל התנאים המפורטים להלן לפני תחילת השימוש באתר.
אם אינך מסכים לקבל את התנאים המפורטים להלן, אינך מורשה לגשת, להירשם או להשתמש באתר ו/או בשירותי השותפות בכל דרך שהיא.

1. הקדמה
1.1. הכותרות בתנאי שימוש אלה ישמשו לנוחיות בלבד ואינן בעלות משקל משפטי.
1.2. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים כמובן, גם לנשים.
1.3. בכל מקום בו מצוין בהסכם זה מונחים כגון "אתה", "משתמש", "משתמש רשום", "משתמש שאינו רשום", "גולש", "גולש באתר", או כל מונח אחר שמתאר את מי שמבצע פעולות דרך האתר, והכול בהתאם להקשר, הכוונה היא אליך, מי שעושה שימוש באתר בין אם באופן אקראי ובין אם בתדירות גבוהה, בין אם ביצע המשתמש הרשמה לשירותי האתר ובין אם לאו; ויכונה להלן: "משתמש".
1.4. המונחים "האתר", "אנחנו" וכיוצא בזאת, מתייחסים אל R4you. המונחים "צד", "צדדים", "אנחנו" מתייחסים במקביל אל R4you ואל המשתמשים יחדיו, או רק אחד מהם, בהתאמה.
1.5. ההגדרות המפורטות בחוזה זה, יחולו בתנאי שימוש אלה ובכל מסמך אחר שיוציאו R4you. כל שימוש במונחים הללו, או במונחים אחרים, בצורת יחיד, רבים, זכר, נקבה וכיוצא בזאת אינם ניתנים לשינוי ויש לפרשם בהתאם להקשר.
1.6. המונחים "מידע" ו\או "תוכן", כוללים מידע מכל מין וסוג, לרבות אך מבלי למצות, כל תוכן מילולי, חזותי, קולי, אור-קולי (audio-visual) או כל שילוב שלהם, וכן עיצובם, עיבודם, עריכתם, הפצתם ודרך הצגתם, לרבות אך מבלי למצות, כל תמונה, צילום, איור, הנפשה (animation), תרשים, דמות, הדמיה, דגימה (sample), סרטון, קובץ קולי וקובץ מוסיקלי, כל תוכנה, קובץ, קוד מחשב, יישום, תסדיר (format), פרוטוקול, מאגר נתונים, ממשק וכל תו, סימן, סמל וצלמית (icon). כל אלה יכונו להלן: "תוכן".
1.7. תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובתכנים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו"ב). תנאים אלה חלים על השימוש בשירותי R4you, בין אם באמצעות האתר ובין אם דרך כל אמצעי אחר לרבות דרך עמוד הפייסבוק של R4you ולרבות דרך עובדי R4you (להלן: "צוות R4you").
1.8. לתשומת לבך, המפעילה שומרת לעצמה את הזכות לשנות לפי שיקול דעתה וללא קבלת הסכמת המשתמש, את תנאי השימוש באתר. בכל כניסה לאתר, ניתן יהיה לקרוא את תנאי השימוש בגרסתם העדכנית אשר הקישור להם מופיע בתחתית העמוד של האתר.
1.9. תנאי שימוש אלה מצטרפים להוראות כל תקנון אחר המצוי באתר, ובמקרה של אי התאמה, גוברות הוראות התקנונים הספציפיים.
1.10. האתר בכללותו, כולל כל המידע המופיע בו, התוכנה העומדת בבסיסו והמידע והחומר אשר הגישה אליהם נעשית באמצעות האתר, מוגשים ומעומדים לרשותך כמו-שהם ("AS-IS").
1.11. בכל שאלה הנוגעת לשימוש באתר ניתן לפנות למפעיל האתר דרך עמוד "צור קשר", והמפעילה תעשה כל שביכולתה לטפל בפניות מוקדם ככל האפשר.
2. אחריות
2.1. אתה מצהיר כי R4you ו/או מפעילי האתר אינם אחראים על בטחונו האישי ו/או פרטיותו של משתמש האתר בגין כל שימוש באתר.
2.2. אתה מצהיר כי המפעילה ו/או מי מטעמה אינם אחראים וכי הינך האחראי הבלעדי על כל תוכן ו/או תקשורת אשר יועברו בינך ובין צד שלישי ו/או משתמשים אחרים בשירותי האתר, לרבות הודעות דואר אלקטרוני, הודעות טקסט ושיחות טלפוניות והינך מסיר כל אחריות מהמפעילה ו/או מי מטעמה על כל התקשרות הנובעת מהשימוש שלך ו/או של משתמש אחר בשירותי R4you.
2.3. המפעילה ו/או מי מטעמה אינם מתחייבים לתוצאות רצויות ו/או תוצאות כלשהן כתוצאה משימוש באתר.
2.4. המפעילה אינה מביעה דעה ואינה תומכת בשום תוכן, שירות, מוצר או הצעה שהגישה אליהם ניתנת באמצעות האתר. אין לראות במפעילה כמי שמעודדת או ממליצה להיענות להצעות או שירותים שניתנים דרך האתר.
2.5. המפעילה אינה מספקת את המודעות והתוכן המופיעים באתר הנוגעים לצדדים שלישיים. יודגש, המודעות והתוכן שהגישה אליהם מתאפשרת דרך האתר, מוצעות ומבוקשות על ידי צדדים שלישיים (להלן: "צדדים שלישיים"), ולא על ידי מפעילת האתר עצמו.
2.6. המפעילה תעשה מאמצים סבירים למנוע הפרעות ושיבושים באתר, ולמרות האמור לעיל, אין המפעילה אחראית כי האתר יפעל ללא כל תקלה ו/או לפעולות או מחדלים של משתמשים אחרים.
2.7. המפעילה אינה אחראית לפעולות או מחדלים של משתמשים אחרים העושים שימוש באתר. המפעילה לא תישא על פי כל דין באחריות לכל פגיעה ו/או נזק שייגרם למשתמש באתר, לרבות אך מבלי למצות, נזק כתוצאה מאובדן נתונים, נזק כתוצאה מאי-עמידה של צד ג' בפני התחייבויותיו למשתמש וכדומה.
2.8. שימושך באתר מהווה את הסכמתך לפטור את המפעילה מכל אחריות, משמעו פטור מכל אחריות לנזק ו/או פגיעה ישירים ו/או עקיפים למשתמש ו/או לכל צד ג'.
2.9. בשום מקרה, המפעילה ו/או מי מעובדיה ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, לרבות נזק מיוחד, עקיף או תוצאתי, או לכל נזק שהוא, הנובע מהשימוש באתר ו/או מתקשורת מכל סוג שהוא בו הינך נוקט למול משתמשים אחרים באתר. היעדר אחריות זה יחול גם לגבי נזק אובדן שימוש או נתונים, בין אם במסגרת פעולה חוזית, רשלנית או פעולה אחרת, הנובעת מתוך או הקשורה לשימוש באתר ובמודעות המופיעים בו או לתוצאות השימוש באתר ו/או במודעות.
2.10. הסכם זה אינו יוצר ואין בו כל כוונה ליצור קשרי עבודה, קשרי ספק לקוח, קשרי שותפות, קשרי יוזמה משותפת, קשרי זכיינות וקשרי סוכנות.
2.11. בכפיפות להסתייגות של הוראות כל דין המורות אחרת, אין המפעילה מביעה כל עמדה ואין היא אחראית, במפורש או מכללא לגבי:
2.11.1. התוכן, המידע והחומר המצוי באתר, לרבות בנוגע למודעות אותם מציעים צדדים שלישיים שונים ולרבות לגבי המחקרים השונים ולגבי טיבם אשר מפורסמים על ידי משתמשים שונים באתר;
2.11.2. לגבי התוכן, החומר, המידע והפעולות אשר הגישה אליהם מתאפשרת באמצעות הגישה לאתר;
2.11.3. לגבי כל נזק אשר נגרם או עלול להיגרם עקב המשלוח של מידע אישי, חסוי או רגיש דרך האתר;
2.11.4. לגבי כל נזק אשר נגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או שמאפשרת גישה לאתר.
3. מסירת מידע
3.1. אתה מצהיר, כי כל מידע הנמסר למפעילה הינו מידע נכון ומדויק במועד ההרשמה לאתר, לרבות פרטים אודות אופן ההתקשרות עימך.
3.2. במידה וחל שינוי כלשהו בפרט כלשהו מהפרטים לעיל, הינך מתחייב לעדכן את המפעילה בהקדם האפשרי בפרטייך החדשים, באופן מדויק ומלא, לרבות בפרטי ההתקשרות עימך.
3.3. במידה ויתגלה כי אי אילו מהפרטים אשר נמסרו על ידך הינם שגויים ו/או לא מדויקים ו/או לא נכונים ו/או לא שלמים, למפעילה שמורה הזכות לסיים את ההתקשרות עימך ולסרב להעניק משירותיה לאלתר ובעתיד.
3.4. האתר מהווה פלטפורמה בלבד. באחריות המשתמש לשמור על פרטיו האישיים. המפעילה לא תישא באחריות לנזק שיגרם, במישרין או בעקיפין, משימוש בפרטים אישיים של המשתמש אשר ייעשה על ידי כל גורם אחר.
4. השימוש באתר
4.1. השימוש, אפוא, בתכנים המוצגים באתר ובשירותי האתר והמפעילה ייעשו על אחריותך הבלעדית והמלאה. בשום פנים ואופן לא תהווה המפעילה צד כלשהו לעסקה בה עשויים להתקשר מי מהמשתמשים בעקבות השימוש באתר.
4.2. השימוש באתר הינו אישי ובלעדי לכל משתמש ואינו ניתן להמחאה, השאלה או העברה בכל דרך שהיא.
4.3. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
4.4. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
4.5. אין להעתיק מודעות מהאתר ולהציג באתרים השייכים לצדדים שלישיים.
4.6. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע או השירותים שמקורם באתר.
4.7. התשדורות והמידע אל האתר וממנו אינן חסויות. הנטל לשמירת סודיותו של מידע, מסמכים או הודעות המועברות אל האתר ממנו ודרכו, מוטל על המשתמש.
4.8. אתה מסכים, שבתשדורת של מידע אל האתר או ממנו לא נוצרים כל יחסים בינך לבין המפעילה אשר חורגים מעבר לאלה המפורטים בהסכם זה.
4.9. רשומות הנתונים כפי שמופיעים במחשבי המפעילה או מי מטעמה, יהווה את המועד הקובע בכל עניין הקשור לשימוש באתר, לרבות, סכסוכים, מחלוקות, בין אם בבית המשפט ובין אם מחוצה לו, וכל עניין שמצריך הסתמכות על נתונים שקשורים לשימוש באתר.
5. פרסום מודעות
5.1. המשתמש רשאי לפרסם פרטים בכל מודעה, רק לגבי מחקר אחד, אין לפרסם שני מחקרים יחד תחת מודעה אחת – אלא יש לפרסם שתי מודעות נפרדות.
5.2. המשתמש מצהיר, כי מודעותיו יעמדו בהוראות הדין ולרבות בכללי האתיקה הרלבנטים לתחום הפרסום.
5.3. אין לכלול במודעה מידע שיש בו משום פרסומת למוצר המחקר ו/או ליזם הניסוי הרפואי.
5.4. אין לכלול במודעה לינק/קישור לאתר חיצוני מאתר המפעילה, מלבד לקישורים המובילים למחקרים בעיתוני מחקר. בכל מקרה, המפעילה לא תישא בשום אחריות לנזק שייגרם לצד שלישי כלשהו על ידי לחיצה על הקישור והמשתמש המפרסם את הקישור יישא בכל האחריות לעניין זה.
5.5. המשתמש רשאי לשנות ולערוך את מודעתו, יש להקפיד על רישום הפרטים בשדות המיועדים לכך בממשק המשתמש של האתר. אנו רשאים למחוק מודעה או לערוך אותה, ככל שהיא תכיל פריטי מידע לרבות פריטי התקשרות במקום אשר לא יועד לכך מראש על ידינו..
5.6. המפעילה עשויה להציע חבילות פרסום שונות אשר יתומחרו באופן שונה. בין היתר, המפעילה עשויה להציע חבילת VIP אשר תאפשר הצבה של מודעות המשתמש במקום בולט ביחס ליתר המודעות.שירות תשלום ה-VIP ינתן למשך 30 יום כולל הקפאת מודעה.
5.7. המשתמש מצהיר בזאת כי המחקר ומודעת הפירסום שהוא מפרסם באתר, אושרה מול ועדת הלסינקי.
6. הקפצה/הקפאת מודעה
6.1. כל משתמש רשאי להקפיץ את המודעה שפרסם, פעם ב-6 שעות.
6.2. כל משתמש רשאי, ביחס למודעה שפרסם, להקפיא את פרסומה ל-30 יום. לאחר חלוף מועד סיום 30 הימים, תימחק ההודעה מן האתר, המחיקה תתבצע אוטומטית וללא מתן הודעה מוקדמת.
7. תמורה בגין השתתפות בניסוי/מחקר
7.1. כל תמורה, לה זכאי הגולש, בעבור השתתפות במחקרים לא תתבצע דרך האתר. מתן התמורה יתבצע ישירות בין המשתמש (מפרסם המודעה) לבין הגולש בלבד. אין המפעילה נושאת באחריות כלפי הסדרי התמורה המובטחת ו/או החזר תשלום, בין הצדדים למחקר.
8. קישורים חיצוניים
8.1. האתר עשוי להכיל בתוכו מצביעים וקישורים אלקטרוניים (hyperlink) אל מקורות מידע או משאבים אחרים המצויים על אתרים אחרים במרחבי האינטרנט (להלן: "מקורות אחרים"), וממקורות אלה אל האתר עצמו.
8.2. אם לא נאמר במפורש אחרת על ידי המפעילה, קישורים אלקטרוניים אל האתר וממנו אינם יכולים להתפרש כהבעת תמיכה או מתן חסות, במפורש או במכללא, על ידי המפעילה, לגבי אותם מקורות אחרים.
8.3. אין המפעילה מתחייבת, כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור מסוים באתר אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, והמפעילה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
8.4. המפעילה אינה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים הויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
8.5. מבלי לגרוע מן האמור, המפעילה אינה אחראית לכל נזק עקיף או ישיר, שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש בקישורים הקיימים באתר. המפעילה אינה אחראית לכל נזק עקיף או ישיר בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.
9. שיתוף מודעות בפייסבוק
9.1. המפעילה מאפשרת למשתמש המפרסם מודעה באתר, המעוניין בכך, לשתף את מודעתו בפייסבוק ולפרסמה באפליקציית R4you בפייסבוק.
9.2. לצורך שיתוף המודעה בקיר הפייסבוק ובאפליקציית R4youבפייסבוק, תבקש המפעילה את אישורו של המפרסם באמצעות "בקשת גישה". עם קבלת האישור תעשה המפעילה שימוש בשמו ובתמונתו של המפרסם המופיעים בפרופיל הפייסבוק שלו. תהליך "בקשת גישה" הינו חד פעמי. אישור הבקשה יאפשר למפעילה לעשות שימוש בנתונים בבקשות ה"שתף" הבאות של המפרסם.
9.3. המודעה הרלוונטית תפורסם בקיר הפייסבוק של המפרסם ובאפליקציית R4you בפייסבוק, רק לאחר בדיקתה ואישורה של המודעה על ידי צוות שירות הלקוחות של המפעילה.
9.4. המפעילה לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד או הוצאה מכל מין וסוג שייגרמו לגולש כלשהו המשתמש בשירות הנ"ל ו/או למי מטעמו, במישרין או בעקיפין, בקשר לשירות ו/או אי דיוק או אי שלמות השירות. בהתאם, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי המפעילה בגין שירות R4you בפייסבוק. אין באמור לעיל כדי לגרוע מיתר הוראות תנאי השימוש, בין היתר לעניין היעדר או הגבלת אחריות.
10. שימוש לרעה באתר
10.1. המפעילה שוקדת לשמור על רמה נאותה ובטוחה של תפעול האתר והשירותים הניתנים בו. אנא דווח על כל בעיה ו/או תוכן פוגעני ו/או כל הפרת מדיניות.
10.2. ללא הגבלה של תרופות וסעדים אחרים, המפעילה תגביל פעולה של משתמש ו/או תשהה פעולה של משתמש ו/או תסיר מידע שהועלה על ידי משתמש ו/או תמנע גישה ממשתמש ותנקוט בצעדים טכנולוגים ומשפטיים כדי לשמור על זכויות של צדדים שלישיים.
10.3. יודגש, המפעילה שומרת לעצמה את הזכות להגביל ולמנוע פעילות של משתמש באתר באופן זמני או קבוע, על פי שיקול דעתה הבלעדי של המפעילה. במקרים אלו, שבהם המפעילה סבורה כי משתמש פעל באופן שנוגד את הדין ואת תנאי שימוש אלה, או בכל עניין שהמפעילה תימצא לנכון, המפעילה תנקוט בכל האמצעים שעומדים לרשותה ללא מתן הודעה מראש למשתמש, לרבות, ולא רק, במקרים כגון:
10.3.1. משתמש שמסר למפעילה פרטים אישיים שגויים.
10.3.2. משתמש שביצע מעשה/מחדל אשר לטעמה של המפעילה עלול לפגוע בו או בצדדים שלישיים.
10.4. המפעילה לא תהיה אחראית בגין כל פעולה שגרמה לשיבוש באתר, לרבות, ולא רק, מקרים בהם נעשו פעולות בלתי חוקיות או פעולות של שימוש לרעה באתר, למעט, אם הפעולה נעשתה על ידי המפעילה עצמה, שלא בתם לב ובזדון.
11. תוכן באתר
11.1. המפעילה רשאית להרחיק משתמשים, לחדול מלשרת משתמשים ו/או לחסום גישה של משתמשים, ללא כל צורך במתן נימוק, הודעה מראש או הסבר לכך.
11.2. המפעילה אינה נותנת חסות או מביעה כל דעה לגבי נכונותם או דיוקם של הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר ע"י צדדים שלישיים. התכנים באתר אינם מהווים ייעוץ רפואי ואינם מהווים תחליף לייעוץ כזה. אתה מודע לכך שכל הסתמכות שלך על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר נעשה לפי שיקול דעתך ובאחריותך הבלעדית.
11.3. הינך מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם תוכן, מידע או חומר אחר לרבות אך מבלי למצות הודעות, תמונות, קבצים מסוגים שונים, קישורים, טקסטים וכל מידע אחר, אשר:
11.3.1. עלולים להגביל או למנוע מאחרים את השימוש באתר שלא בהתאם ליכולות האתר;
11.3.2. הם בגדר שליחת הודעות ספאם (Spam) הודעות שרשרת ו/או הודעות אחידות, העלאה של קוד תוכנה לאתר, העברת מכתבי שרשרת ו/או דואר זבל;
11.3.3. עלולים להפר זכויות קניין של אחר, כולל, בלי הגבלה, זכויות קניין רוחני, זכויות יוצרים, זכויות פטנטים, זכויות להגנת הפרטיות ו/או כל זכות קניינית אחרת;
11.3.4. כוללים תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), סוסים טרויאניים, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications), פצצות זמן, רכיבי Cancelbot, קבצים פגומים או תוכנה אחרת או תוכניות דומות אחרות העלולות לפגוע בפעולת מחשב של אדם אחר או ברכושו של אחר;
11.3.5. כוללים תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתר בפרט;
11.3.6. כוללים תוכן העלול להטעות צרכן;
11.3.7. כוללים תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;
11.3.8. כוללים תוכן פוגעני ותוכן הידוע לך שהוא שקרי, מטעה או מסולף.
12. רציפות, זמינות ואמינות השירות
12.1. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת מכל סיבה, בלי הודעה מראש ובלי כל אחריות מצידו.
12.2. המפעילה רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת, את מבנהו, עיצובו ומראהו ואת זמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וזאת ללא כל הודעה מראש.
12.3. המפעילה אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהא חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי האתר, לנזקים, לקלקולים, לתקלות, לכשלים בחומרה ובתוכנה או בקווי התקשורת אצל המפעילה או אצל מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת. המפעילה לא תחוב באחריות לכל נזק – ישיר או עקיף – עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.
13. שיפוי
13.1. אתה מסכים לשפות ולפצות את המפעילה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם, ובכלל זה שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט, עקב הפרת תנאי שימוש אלה.
14. פרטיות
14.1. הינך מוזמן לעיין במדיניות הפרטיות שלנו בלשונית "תקנון" באתר.
14.2. המפעילה מבצעת מאמצים סבירים בנסיבות העניין כדי להגן על פרטי המשתמש ועל פרטיותו. יחד עם זאת, בשל אופייה של הרשת, אין אפשרות להבטיח הגנה מלאה על פרטים אלו.
14.3. הנתונים שתמסור בעת ההרשמה לאתר יישמרו במאגר המידע של האתר, נתונים אלו יכולים לשמש את המפעילה להפקת דוחות סטטיסטיים. על פי חוק, אינך מחויב למסור את המידע, אולם בלי למוסרו, לא תוכל להשתמש בשירותים מסוימים באתר.
14.4. עם רישומך במאגר המידע של האתר והסכמתך לקבלת תכנים פרסומיים, הינך מאשר למפעילה לשלוח לך מידע בדואר אלקטרוני, בדואר, בטלפון, בהודעת טקסט או בכל דרך אחרת בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי, בין אם מדובר במידע שהיא עצמה מפרסמת ובין אם מדובר במידע שתקבל המפעילה לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. מידע זה ישוגר לתיבת הדואר ו/או הדואר האלקטרוני המשמשת אותך. באם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסוג זה כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי באמצעות מתן הודעה על הסרה בהתאם להוראות המפורטות בתחתית הודעות הדואר האלקטרוני.
14.5. מטבע הדברים, לאור אופיה של רשת האינטרנט, המפעילה אינה יכולה להבטיח כי פרטי המשתמש לא יחשפו לצדדים שלישיים אשר ישיגו את המידע האמור בדרכים לא חוקיות ושלא באישור המפעילה.
14.6. למשתמש לא תעמוד כל טענה בעניין אשר נובע ממידע אשר הגיע לצדדים שלישיים כאמור, ולא תהיה למשתמש כל זכות תביעה, טענה או דרישה כלפי המפעילה בעניין אשר נובע מאותו מידע. המשתמש באתר פוטר את המפעילה מכל אחריות לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה מדליפת פרטים אלו, ללא קשר לסיבת דליפתם.
14.7. המפעילה תעביר את פרטיו של המשתמש במקרים הבאים;
14.7.1. כאשר המפעילה סבורה כי משתמש באתר ביצע/מבצע פעולה שעלולה להזיק למפעילה, מי מטעמה או לצדדים שלישיים.
14.7.2. כאשר המפעילה סבורה כי המשתמש עושה באתר שימוש אשר עלול לאפשר, לעודד או לסייע בביצוע מעשה שאינו חוקי או שאינו תואם את תנאי שימוש אלה.
14.7.3. כאשר המפעילה סבורה כי משתמש הפר אחד או יותר מתנאי שימוש אלה.
14.7.4. למען ציות לצו מבית משפט, במחלוקת או הליך משפטי שהמפעילה היא צד לו.
15. זכויות יוצרים
15.1. כל הדפים המצויים באתר הם רכושה של המפעילה. אין להעתיק או לפרסם כל חלק מן הדפים ללא הסכמתה המפורשת של המפעילה.
15.2. האתר והתוכן המופיעים בו מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. התוכן המצוי באתר הוא לשימושך הפרטי והלא מסחרי בלבד. אתה מסכים להכפיף עצמך לתנאי השימוש, יחד עם החומר והתוכן אשר יוצגו באתר.
15.3. כל זכויות היוצרים באתר לרבות עיצובו, תוכנו, יישומו, קוד מחשב וכל חומר אחר הכלול בו, הינן בבעלות המפעילה בלבד ו/או ספקי התוכן של המפעילה ו/או השותפים העסקיים שלה.
15.4. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מהחומר המוגן בלא קבלת הסכמתה המפורשת של המפעילה בכתב ומראש.
16. סימני מסחר
16.1. שמה של המפעילה, שם המתחם של האתר וסימני המסחר הרשומים והבלתי רשומים של המפעילה הם קניינה הבלעדי של המפעילה. כל הסימנים האחרים המצויים באתר הם סימני-מסחר קניינים של בעליהם, בהתאמה. לא תיעשה כל פעולה העלולה לפגוע בזכויות הקניין על סימני המסחר.
17. פרסומת
17.1. האחריות לתוכן המודעות המתפרסמות באתר, לרבות פרטי המידע והזכויות היא על המפרסמים בלבד. למפעילה אין כל אחריות בנוגע לתוכן הפרסומים באתר או למהימנותם. יודגש, כי פרסום המידע המסחרי כשלעצמו אינו מהווה כל עידוד או המלצה לרכישת השירותים או המוצרים המוצעים למכירה באתר. המפעילה אינה בודקת את תוכן, אמינות וכדאיות המודעות המתפרסמות באתר.
17.2. המפעילה רשאית להציב פרסומות בכל שטח האתר ולשנות מיקומן, גודלן או כל מאפיין אחר שלהן ללא צורך בהסכמתך או בהתראה מראש.
18. הפסקת שימוש
18.1. המפעילה תהיה רשאית לפי שיקול דעתה, להפסיק באופן מיידי, חד צדדי וללא מתן כל התראה מראש, את מתן השירותים שלפי הסכם זה, בלי שיינקטו כנגדה צעדים כלשהם.
18.2. המפעילה תהיה רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש באתר, אם לא יעמוד באחד מתנאי שימוש אלה.
18.3. המפעילה תהיה רשאית, לפי שיקול דעתה, לחסום משתמש מכניסה לאתר, לחסום כתובת IP מכניסה לאתר, לסלק משתמש מפורומים באתר, למנוע ממשתמש יכולת לפרסם טוקבקים (Talkbacks) באתר ולמנוע ממשתמש את השימוש בכל שירות הניתן במסגרת האתר.
19. סמכות שיפוט
19.1. הסכם זה יהיה כפוף לחוקי מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך העולה מהסכם זה תהיה נתונה לבית המשפט בתל אביב.
19.2. על חוזה זה יחולו הוראות חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), התשל"א – 1970. בלי לגרוע מן הכלליות או לגרוע מן הסעדים הניתנים על פי הוראות כל דין.
20. יצירת קשר
20.1. המפעילה מקפידה על קיום הוראות החוק ומכבדת את זכותם של משתמשי האתר וצדדים שלישים לפרטיות. אם אתה סבור כי נפגעו זכויותיך מטעם כלשהו, אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי ואנו נשתדל לטפל בפנייתך בכל ההקדם.