אודות

אנחנו לוח מודעות מחקר- הראשון בעולם! ואנחנו מצויינים בכך!

 

חברת R4you  –  נוסדה בשנת 2016.

האתר שלנו נועד עבורכם, גולשים יקרים, ומאפשר לכם גם לעלות מודעות מחקר לגיוס משתתפים, לעלות מאמרים הכי חדשים אשר התפרסמו בארץ ובעולם,וגם לקחת חלק פעיל –ולהשתתף במחקרים.

אתר Research for you משמש כפלטפורמה לפרסום מודעות מחקר בתחומים רבים,כגון: רפואה,תינוקות,טכנולוגיות,מדיה,פסיכולוגיה,דיאטה,תזונה וכד'.

ייעודו של האתר הוא גם לתת פלטפורמה לפרסום של מודעות מחקר עבור החוקרים-לגיוס יותר מהיר של מועמדים המתאימים (בריאים וחולים). כמו כן, אתר נותן הזדמנות למועמדים להשתתף במחקרים שונים ומרתקים ולתרום למדע.

האתר מיועד לשכבות אוכלוסיה שונות,החל מגיל 18 .

בעידן המודרני ביצוע מחקרים קליניים מאוד חשוב, גם לקידום של טכנולוגיות ,וגם לפיתוח טיפולים/ תרופות/ מכשור יותר חדשניים – למציאת פיתרון למחלות רבות. אנו מאמינים כי האתר שלנו יוכל לעזור לחוקרים להגיע לתוצאות המחקר יותר מהר בזכות הגיוס של משתתפים המתאימים בזמן יותר קצר, ומצד שני ייתן אפשרות לאותם משתתפי המחקר לתרום למדע,ולהרוויח. משתתפים בריאים יוכלו להרוויח במחקר תגמול כספי עבור ההשתתפות, ומתנדבים חולים- יוכלו לקבל טיפול חדש המוצע במסגרת המחקר-בחינם, וכך אולי למצוא פתרון למחלתם.

אנו מאמינים בנחיצות הגשת פתרונות יעילים למימוש המחקר בפועל.

ואנחנו מאמינים שעסק מצליח יוצר עולם טוב יותר ופועלים להצלחת החברה שלנו.

אנו גאים במי שאנחנו, במה שאנחנו עושים  ובאופן בו אנו עושים זאת.

אתר R4you פועל מתוך נחישות בכדי לעשות עתיד טוב יותר עבור מחקרים קליניים.

האתר עומד בכל הדרישות אתיקה.
הוספת מחקר לאתר אינה כרוכה בתשלום וע"פ הנוהל של משרד הבריאות, אין צורך בטופס 10 כדי להציג מחקר באתר זה כל עוד הטקסט נאמן למפורסם באתר ה NIH .(בהתאם לסעיף 8.2 בנוהל ניסויים על בני אדם)

אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר המסביר על החברה בקישור הבא:

בקרו אותנו בדף הפייסבוק:
https://www.facebook.com/R4You.co.il/